Ортопедичні матраци

Облаштовуючи своє житло ми перш за все замислюємося про меблі в спальну кімнату, так як в ній проводимо величезну частину свого життя. Центральне місце в цій кімнаті заслужено належить ліжку і байдуже, чи бажаєте ви купити дерев’яне ліжко чи ліжко з ДСП/МДФ, або, навіть, залізне, Вам все одно потрібно визначитися з вибором матраца.

Класикою, що пройшла тестування часом вважаються матраци на пружинному блоці «Боннель». Це один з найпростіших і дешевих матраців і в той же час із надійною системою пружин. Еластичність і жорсткість по всьому периметру забезпечують максимальний ортопедичний результат. Завдяки своїй простоті і надійності дані матраци до тепер є одні з найпопулярніших, а низькі ціни роблять їх до того ж найбільш доступним в наші дні для широкої аудиторії.

Пружини постійного плетіння, або пружини Боннель (Bonnel), названі на честь компанії-винахідника. Їх особливістю вважається специфічна форма спіральних пружин з почерговим скороченням радіуса опори витка, що власне дає можливість уникнути зіткнення витків, а відповідно тертя і скрипу.

Серед мінусів такого виду матраців, які варто врахувати – це вага сплячих. Адже, якщо вона дуже різниться, то худий буде «скочуватися» до того, хто важчий.Подейкують, що члени королівських сімей до цих пір сплять на матрацах з пружинними блоками Боннель, і поміняти їх не мають наміру, мабуть, має сенс подумати чому так…