Польські

Переглянути каталог Wojcik
Ціни на меблі від Wojcik
Переглянути каталог Halmar
Ціни на меблі від Halmar
Переглянути каталог меблів Baggi
Ціни на меблі від Baggi
Переглянути каталог меблів Forte
Ціни на меблі від Forte
Переглянути каталог меблів Taranko
Ціни на меблі від Taranko
Переглянути каталог меблів Vox
Ціни на меблі від Vox
Переглянути каталог меблів Helvetia
Ціни на меблі від Helvetia

 

Увесь мікс меблів, ви зможете знайти у цьому розділі від польського виробника. Тут представлені елементи найвідоміших меблевих фабрик Польщі: Cama, Signal, Halmar та ін. Відтепер, не потрібно їхати в іншу країну, а усе це ви зможете купити в Івано-Франківську за вигідними цінами.

Елегантні столики, комоди та стелажі доповнюють інтер’єр будь-якого приміщення. Польські меблі на різний смак та вибір. Обравши ці меблі, ви зможете підкреслити молодіжність свого смаку та стилю. Незалежно від стилю, ви зможете обрати потрібний, який підкреслить вишуканість та простоту. Здавалось, б ці два не поєднаних прикметника колоритно наповнять вашу оселю. Яскрава та менш спокійна гама представлена польськими виробниками. Неймовірне та цікаве поєднання лаку, не виглядає вульгарним, лише додасть сучасності до декору. Якщо ж вам імпонують традиційні стилі та більш класичні кольори в інтер’єрі – польські виробники створили й такий варіант, який ви зможете найти в каталозі. Коричневі та пастельні відтінки, створюють гармонію та додають атмосферу спокою. Ви знайдете, те що вам потрібно.

Спробуйте себе у ролі дизайнера. Якщо ж ви зумієте створити затишок у вашій оселі – вам завжди захочеться приходити додому. Це те місце, куди вам захочеться повертатись, знову і знову.

В цій категорії немає товарів.